JUSE
Click to order
Ваш кошик
Total: 
Ваше ім‘я
Ваше призівище
Ваш телефон
Ваше місто
Відділення нової пошти / Адреса для доставки кур‘єром (за тарифами перевізника)
Електронна скринька
Payment method

Сукні для годуючих мам

Стильні. Зручні. З секретами для годування
ВЕСНА-ЛІТО
Сукні для годування з секретами
Стильні і красиві моделі, якість і зручність годування в будь-якій ситуації
Сукня - одна з головних речей в гардеробі будь-якої жінки. Стильне плаття для годування - одна з головних речей в гардеробі годуючої мами.​
Складно уявити більш універсальну деталь гардероба будь-якої жінки ніж плаття. Різноманітність фасонів і матеріалів дає можливість кожній дівчині вибрати саме таке плаття, яке їй до душі. А ситуації, в яких ви питаєте себе - що надіти, можна перераховувати нескінченно. І звичайно ж плаття - це один з кращих варіантів, як для повсякденної прогулянки, так і для будь-якого святкового події або ділової зустрічі.

Але що робити мамі, що годує, для якої одним з пріоритетів є зручність годування малюка грудьми?

Саме для зручності кожної годуючої мами були створені сукні для годування. Стильні та зручні, нічим не відрізняються від модних нарядів, які ви носили до вагітності. З одним невеликим, але дуже важливим доповненням - секретами для годування. Саме вбудовані в модель, непомітні секрети для годуючих мам роблять сукні настільки зручними і комфортними. Існує безліч варіантів секретів для годування - на блискавках, на ґудзиках, спеціальні запахи і багато інших. Але саме на етапі проектування такого одягу дизайнерами продумується така концепція, щоб секрет був максимально зручним і непомітним.

JUSE - це бренд одягу, який створює сукні саме для годуючих мам. Одна з головних ідей команди JUSE - зробити таку сукню, щоб через його якості, прекрасної моделі і стильного образу, яка годує мама захотіла б його носити і після того, як перестане годувати. Кожна модель сукні для годуючих ретельно продумується і тестується перш ніж піти у виробництво. З безлічі тканин вибирається та, яка буде найбільш комфортною для мами і малюка. Всі секрети ретельно перевіряються. Так що купивши плаття для годування в інтернет-магазині бренду JUSE можете бути впевнені - на прогулянці з малюком, під час вечері в ресторані або в подорож - ви завжди зможете погодувати малюка зручно і непомітно.